متصل نگه داشتن افراد در هنگام برقراری ارتباط، بسیار ساده است، هر زمان و هر مکان و با هر وسیله ای.

Mitel MiCollab ، جابجایی و پیام رسانی را به یک راه حل واحد متصل می کند که مردم را قادر می سازد تا راحت تر و کارآمدتر در ارتباط باشند ، مهم نیست کجا هستند، چگونه کار می کنند و از چه دستگاهی استفاده می کنند.

سادگی برای کاربران و سادگی برای بخش IT

همکاری موثر میان کارکنان، شرکا و مشتریان یک عامل مهم در موفقیت هر سازمان است. این تنها با ایجاد روابط مفید که در آن  اطلاعات و ایده ها به اشتراک گذاشته شود پدید می آید، محصولات بهتر به بازار عرضه می شوند، تامین کنندگان و همکاران با هم کار می کنند تا به اهداف مشترک دست یابند و روابط پایدار و سودآور با مشتریان ایجاد می شود.

با این حال، در بازار جهانی در حال توسعه سریع امروز، با شیوه های سریع در حال رشد، اطمینان از این نوع همکاری می تواند بیشتر از گذشته شود.

استفاده کامل از زمان
استفاده کامل از زمان

برای ساده کردن این برای شما، مایتل یک راه حل همکاری جامع ارائه میدهد: Mitel MiCollab.

MiCollab به عنوان بخشی از راه حل یکپارچه ارتباطات و همکاری مایتل(UCC) ، به کارکنان امکان مدیریت هر جنبه ای از تعاملات روزمره خود، بدون توجه به جایی که هستند و یا چگونه آنها را انتخاب می کنند فراهم می کند.

با ادغام همبستگی، جابجایی و ابزار پیام رسانی به یک راه حل یکپارچه با رابط کاربری بسیار قابل درک، مردم زمان کمتری در تلاش برای اتصال و زمان بیشتری در تعاملات نوآورانه صرف می کنند.

برای سازمان های بزرگ و کوچک، MiCollab نوعی از قابلیت های UCC Cost-effective را برای کمک به افزایش بهره وری کسب و کار، ایجاد مزیت رقابتی و موفقیت در کسب و کار را ارائه می دهد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *