MiCOLLAB

با MiCollab، کسب و کار شما دارای همه چیزهایی است که برای اتصال، ارتباط و همکاری در محیط های مخلوط – مبادله افکار و بهبود سرعت و کیفیت تصمیم گیری لازم است.

MiCollab

مهترین مزایا

همه چیزهایی که در یک مکان نیاز دارید

حذف نیاز به تلنگر بین برنامه های متعدد برای انجام کار با ارائه کارکنان با یک برنامه واحد برای صدا، ویدئو، پیام، حضور، کنفرانس های صوتی، تحرک و همکاری تیم. 

دستگاه های چندگانه – تجربه تک

تجربه ی ارتباطی را که در همه دستگاههایتان سازگار است، دریافت کنید. یک مکالمه را در یک دستگاه متوقف کنید و آن را بر روی یکی دیگر انتخاب کنید. ساده است

افزایش بهره وری کسب و کار

با همکاری، کنفرانس و پیام رسانی به یک سرویس واحد تبدیل می شوند، کارکنان زمان کمتری را صرف تلاش برای اتصال و زمان بیشتری در ارتباطات تولیدی می کنند.

 
 
 
نیروهای تیم را کنترل کنید

پیگیری پروژه ها، ماندن در ارتباط با همکاران و به اشتراک گذاشتن دانش و ایده ها در سراسر سیلوهای کسب و کار. قدرت تیم را از دیوارهای خود گسترش دهید تا به راحتی و به طور مستقیم با مشتریان و همکاران در ارتباط باشند

 
همکاری در هر زمان و هر مکانی که شما به آن نیاز دارید

دیگر همکاری محدود به اتاق ها و میزهای کنفرانس  نیست. همکاری در هر نقطه، در هر دستگاه، با مجموعه ای از ابزارها و ظاهر و احساس سازگار امکانپذیر است. آیا شما در دفتر، در خانه یا در جاده هستید؟

 
استقرار ساده

کدهای QR Deployment  را برای استقرار کلاینتهای دستگاه و یا استفاده مجدد از آنها از طریق کاربران ساده می کند

 

 

 

 

جلسات خود را برای زندگی به ارمغان بیاورید

اضافه کردن ویژگی های غنی و همکاری به جلسات، چه برنامه ریزی شده و یا بدون وقفه، با ویدئو، اشتراک گذاری دسک تاپ و همکاری سند. به علاوه شما می توانید برای گروه های کاری و دیگران خارج از کسب و کار برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و همکاری با یکدیگر به اهداف پروژه های مشترک اقدام کنید.

micollab
micollab

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *