تلفن: ۸۸۶۱۲۶۲۸-۰۲۱|info@mitel.ir
Sip phone

اگر شما به دنبال ویژگی های درجه بندی سازمانی در یک تلفن 2 خط SIP ارزان قیمت هستید، Mitel 6863 برای شما طراحی شده است.

کلیک کنید
Mitel 6865 SIP Phone

این تلفن ویژگی های غنی و مقرون به صرفه، رده سازمانی ارائه می دهد با انعطاف پذیری استثنایی  مناسب  برای دفتر خانه و یا کسب و کار می باشد.

کلیک کنید
Mitel 6867 SIP Phone

این گوشی دسکتاپ به طور کامل طراحی شده برای کاربر سازمانی ارائه می دهد انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان برای کسانی که با گوشی های سنگین و مورد نیاز شبکه هستند.

کلیک کنید

تلفن Mitel 6869 SIP تلفن پیشرفته ترین سری 6800 مایتل است که ویژگی های غنی از تلفن همراه فوق العاده، رابط کاربر پسند و کیفیت عالی HD را ارائه می دهد. 6869 مایتل با تعداد زیادی از گزینه های سفارشی سازی کاربر و برنامه های مدیریت تماس، مجهز به تجربه کاربری قدرتمند است.

کلیک کنید

SIP تلفن SIP 6873 مایتل برای کاربران قدرتمند که از تلفن های خود استفاده زیادی می کنند، با کیفیت ارتباطی برتر و تجربه کاربر لمسی محکم بر روی ویژگی های قوی و کارآمد بهره وری را ارائه می دهد. با تلفن Mitel 6873 SIP تماس بگیرید.

کلیک کنید
Mitel IP485g

یک گوشی هشت خط با یک صفحه نمایش رنگی با نور پس زمینه 480 در 272 پیکسل، یک دایرکتوری با فهرست نامحدود با نام و نام خانوادگی مرتب شده است. کلید شماره گیری مجدد / تاریخ فای نامحدود را با نام های اول / آخر و جستجوی الفبایی عددی فراهم می کند.

کلیک کنید
۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۱۲:۳۷:۰۷ +۰۰:۰۰