تلفن: ۸۸۶۱۲۶۲۸-۰۲۱|info@mitel.ir
DECT PHONE
Mitel SIP-DECT–Single Cell

Mitel SIP-DECT – تک سلول باعث تحرک در سایت برای MiVoice کسب و کار و MiVoice دفتر 250 نصب و راه اندازی که در آن کاربران باید در هر کجا که در دفتر در تماس هستند.

کلیک کنید
Mitel SIP-DECT Base Station RFP 35 IP

رادیو ثابت قطعات RFP 35 IP به طور مستقیم به شبکه مانند یک دستگاه VoIP متصل می شود، در حالیکه با استفاده از تمام مزایای تکنولوژی DECT پایدار برای انتقال رادیویی برخوردار است.

کلیک کنید
SIP-DECT Base Station RFP 36 IP

ایستگاه پایه SIP-DECT در فضای باز RFP 36 IP به طور مستقیم به شبکه مانند یک دستگاه VoIP متصل می شود، در حالی که با استفاده از تمامی مزایای تکنولوژی DECT برای انتقال رادیویی ایجاد شده است.

کلیک کنید
RFP44

این ایستگاه پایه نسل چهارم است، ایستگاه پایه DECT ایده آل برای هر کسب و کار با نیازهای ترافیکی کم در جستجوی پوشش بی سیم گسترده می باشد.

کلیک کنید
RFP44

ایستگاه پایه SIP-DECT نسل چهارم RFP 45 یک پایه چندپخشی SIP-DECT چند منظوره با طراحی فشرده و مدرن تر از مدل های قبلی  و بدون آسیب رساندن به عملکرد است.

کلیک کنید
RFP44

نسل چهارم SIP-DECT BasePost RFP 47 برای کاربرانی که دارای پوشش بی نظیری در محیط های چالش برانگیز هستند، می تواند با آنتن های خارجی نصب شود تا پوشش بی سیم را به حداکثر برساند یا تمرکز کند.

کلیک کنید
RFP44

SIP-DECT  RFP نسل چهارم ایستگاه پایه 47 DRC ، یک ایستگاه پایه قوی DECT در فضای باز است که ارتباطات گسترده و قابل اطمینان را در محیط های چالش انگیز مانند  آسانسور، پارکینگ ها و تونل های ساختمانی ارائه می دهد.

کلیک کنید
RFP44

ایستگاه پایه SIP-DECT RFP 48 یک ایستگاه پایدار دو حالته است که برای برقراری ارتباط قابل اعتماد در محیط های فعال طراحی شده و به طور همزمان از DECT برای صدا و WLAN برای سرعت اتصال Wi-Fi 802.11ac به دستگاه های روزمره شما پشتیبانی می کند.

کلیک کنید
۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۱۰:۲۲:۴۳ +۰۰:۰۰