MIVOICE 6930 IP PHONE

 

MIVOICE 6930 IP PHONE  تلفن قدرتمند و قابل تنظیم است که برای کاربر قدرت طراحی شده است. ایده آل برای کاربران حرفه ای که به گوشی نیاز دارند که بتوانند به نیازهای ارتباطی خاص خود پاسخ دهند.دستگاه تلفن همراه شما برای تماس صوتی و اطلاعات تماس با MiVoice 6930 ادغام می کند. شما می توانید تماس با تلفن همراه خود رادر MiVoice 6930 درست مثل هر تماس دیگر، بهره برداری از عملکرد صوتی فوق العاده و ارگونومی 6930 IP تلفن انجام دهید. مخاطبین تلفن همراه به طور خودکار با MiVoice 6930 همگام سازی می شوند که امکان دسترسی به مخاطبین مشابه را در هر دو دستگاه فراهم می کند. علاوه بر این یک پورت USB مناسب برای شارژ یک تلفن همراه نیز در MiVoice 6930 ساخته شده است.

مهترین مزایا

قابل تنظیم برای پاسخگویی به نیازهای شما

کلید های قابل برنامه ریزی شخصی به شما اجازه می دهد تا 6930 را به تلفن شخصی ایده آل خود تبدیل کنید.

قابلیت ارتقاء همراه با کسب و کار شما

شامل لوازم جانبی اختیاری اضافی مانند ماژول کلید قابل برنامه ریزی Mitel برای فراتر از قابلیت های یک تلفن معمولی است.

صفحه نمایش VISUAL RESOLUTION

تجربه رنگ های غنی با صفحه نمایش 4.3 اینچ صفحه نمایش لمسی LCD با رابط کاربر گرافیکی و منو های ناوبری برای حداکثر بهره وری.

فقط به عنوان یک موبایل

امکان ادغام بومی با MobileLink فاصله بین تلفن همراه شما را با همگام سازی اطلاعات تماس و برقراری صوتی در هر دو دستگاه برای مکالمه های بدون وقفه را فراهم میکند.

کیفیت عالی AUDIO

فن آوری صدای Hi-Q Mitel با کیفیت صدای عالی برای تجربه ارتباطی بی نظیر ارائه می دهد.

بی سیم بیشتر

ساخته شده در پشتیبانی از هدست بهینه سازی بی سیم و هدست یکپارچه DECT محدوده تلفن های طناب را از بین می برد بدون به خطر افتادن کیفیت تماس.

MITEL 6930 IP PHONE

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *