شناخت تلفن های دکت و خرید آن ها

از گذشته تا کنون یکی از نیاز های اصلی بشر، ایجاد ارتباط با مکان های مختلف جهان بوده است. تلفن همواره به عنوان بهترین گزینه ممکن برای ایجاد ارتباط شناخته شده است. از این رو، این محصولات دچار پیشرفت های بسیار زیادی شده و نسخه جدیدی از آن ها وارد بازار ها شده است که یکی از بهترین نسخه های وارد شده تلفن ها، نسخه دکت می باشد که قابلیت مکالمه به صورت بیسیم را به افراد می دهد. این مسئله بدین معناست که شما برای مکالمه با تلفن های خانگی دیگر نیازی به نشستن های مداوم و مکالمه ندارید. بلکه دکت ها همانند تلفن همراه موبایل می توانند در لحظه کنار شما باشند. اما محدودیت های مختلفی برای تلفن های دکت طراحی شده که قبل از خرید باید با آن ها آشنا شوید.

امروزه شرکت های زیادی در سراسر کشور ایران به فروش و ارائه انواع تلفن های دکت با بهترین روش های ممکن می پردازند. این مراکز توانسته اند با بهره گیری از بهترین امکانات به ارائه بهترین قیمت ها پرداخته و برخی از آن ها در میان مردم محبوب شوند. اما همان طور که گفته شد باید قبل از خرید این محصولات اطلاعات گوناگونی را در رابطه با آن ها داشته باشید.

مفهوم تلفن های dect

بر اساس اطلاعات به دست آمده کلمه دکت به معنای افزایش ارتباطات به شکل بدون سیم می باشد که از طریق فناوری دیجیتال امکان پذیر است. اصلی ترین کاربرد تلفن های دکت متعلق به اداره جات و سازمان های بسیار بزرگ می باشد. چرا که چنین مراکزی نیازمند مداوم تلفن ها برای برقراری ارتباطات و تنظیم فعالیت های روزمره هستند. به طور کلی تلفن های دکت دارای یک سیستم مرکزی بوده که این سیستم به طور اتوماتیک هر 30 ثانیه نسبت به موقعیت و مسافت تلفن دکت آگاهی پیدا می کند.

مفهوم دکت
مفهوم دکت

 

فاصله تحت پوشش تلفن های بیسیم dect

به طور کلی ایستگاه های دکت می تواند فاصله هایی را میان 50 تا 60 متر در یک مجتمع مسکونی و تجاری پوشش دهد. با ارزیابی این موضوع می توان دریافت که که برای ایجاد آنتن بیشتر نیازمند ایستگاه های پایه بیشتری می باشید. از این رو نیاز است تا برای قرار گیری در تحت پوشش تمامی ساختمان چندین ایستگاه پایه دیگر راه اندازی شود.

البته نیاز است که بدانید این محصولات به دلیل داشتن قابلیت هایی، امکان جا به جایی داخلی بی سیم را نیز دارند. این موضوع بدین منظور بوده که این محصولات می توانند از بیس 1 به بیس 2 انتقال یابند. همچنین استفاده مداوم از تکرار کننده های درون تلفن های دکت می تواند به افزایش برد تلفن شما تا مقادیر بسیار زیادی کمک کند.

مقایسه تلفن دکت با تلفن های وای فای دار

در بسیاری از فروشگاه های فروشنده تلفن های dect شاهد مقایسه بسیار زیاد این محصول با تلفن های wifi دار هستیم. در دیدگاه کلی قطعا می توان مزایای بسیار بیشتری را در تلفن های دکت یافت. چرا که این محصول دارای مزیت ها و کاربرد های بسیار بیشتری بوده و سطح کیفی مکالمات شما را نیز افزایش می دهد. اصلی ترین علت برتری تلفن های بیسیم دکت، ایجاد محدوده بیشتر برای مکالمه افراد می باشد. چرا که تلفن های وای فای دار دارای میزان خاصی برای محدوده خود هستند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده تلفن های دکت در مواردی همچون باطری، برد دامنه و کیفیت صدا که جزو سه ارکان مهم یک تلفن می باشد، دارای برتری منحصر به فردی نسبت به تلفن های وای فای دار هستند. اما وجود برخی از ویژگی ها در تلفن های وای فای دار سبب فریب مردم نسبت به خرید این محصول می شود.

تلفن های دکت بیشتر مناسب چه افرادی است؟

به طور کلی نمی توان کاربری مشخص و دقیقی را برای استفاده از تلفن های بیسیم dect مشخص نمود. اما نیاز است که بدانید بر اساس اطلاعات به دست آمده از سوی شرکت های تولیدکننده این محصول، اصلی ترین کاربرد آن در سازمان ها و اداره جات است. چرا که در چنین مراکزی افرادی وجود دارند که به دلیل مشغله خاص خود باید همواره به بخش های مختلف اداره مراجعه کنند. این افراد در پشت میز قرار ندارند و امکان پاسخگویی چنین تلفن هایی نیز برای آن ها فراهم نیست.

انواع دکت

بدین جهت می توان تلفن های دکت را به عنوان مناسب ترین گزینه ممکن برای سازمان ها و اداره جات معرفی نمود. تلفن های خانگی به دلیل کاربری خاص خود نمی توانند فاصله های دوری را مورد پوشش قرار دهند. در این شرایط پیشنهاد همه فروشندگان، تلفن های دکت می باشد که شما می توانید با استفاده از آن به راحتی ارتباط مورد نیاز خود را ایجاد نمایید. برای مثال گاهی اوقات نیاز دارید تا با بخش انبار یا کارگاه ارتباط بگیرید. در تلفن های dect امکان چنین ارتباط هایی به شکل رایگان فراهم می باشد.

برخی از مزایای اصلی تلفن دکت

به طور کلی از اصلی ترین مزایای تلفن های دکت می توان به امنیت بسیار بالای مکالمه، مصرف کم این تلفن و کیفیت صدای فوق العاده اشاره داشت. قرارگیری سه مزیت ذکر شده در کنار یکدیگر می تواند دلیل خوبی برای خرید تلفن دکت باشد.

اما علاوه بر مزیت های ذکر شده شاهد فناوری های دیگری در این محصولات مانند امکان استفاده همزمان از چندین تلفن دکت، میزان محدوده بالا، ارتباطات داخلی رایگان، دامنه فرکانس جداگانه و … هستیم. این محصولات همچنین به دلیل ساختار فوق العاده خود در برابر حملات سایبری و هکی مقاوم هستند.

خرید تلفن بیسیم دکت

امروزه با اهمیت بیشتر مردم کشور ایران و تاسیس سازمان ها و مراکز اداری بسیار زیاد در کشور، شاهد استفاده بیشتری از این محصول هستیم. بدین ترتیب تمامی مراکز در تلاش هستند تا با خرید موفقیت آمیز خود بتوانند تا سالیان درازی از تلفن های دکت استفاده کنند.

مفهوم دکت

نوعی از دکت

روش های زیادی برای خرید تلفن های دکت ایجاد شده که یکی از بهترین آن ها، خرید تلفن های دکت از طریق همین وب سایت می باشد. شرکت مایتل به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده تلفن های بیسیم، توانسته است در این عرصه موفق عمل کند. مایتل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد و ضمانت نامه های متنوع در حین فروش به عنوان یکی از برترین فروشندگان این محصول شناخته می شود. شما می توانید برای خرید تلفن های بیسیم دکت به وب سایت مایتل مراجعه کرده و از قیمت محصولات این شرکت مطلع و نسبت به خرید خود اقدام نمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *